Neden Paykwik?

Her yaştan kullanıcının internette ödeme yapabilmesine imkan tanıyan Paykwik, öne ödemeli kartlardan birisidir. Güvenli ödemelerin internet ortamında kolay bir şekilde gerçekleştirilmesi imkanını taşıyan bu kartı seçmeniz için pek çok neden bulunuyor. Paykwik kartı, ön ödeme sistemlerinin kullanıldığı bir karttır. Bu da yalnızca kartın içerisindeki bakiyeyi tek seferlik olarak kullanabileceğiniz anlamını taşımaktadır. Paykwik kartlar hemen hemen her alanda ödeme yapmanıza imkan tanırlar ve bunu güvenlik çerçevesinde yapabilirsiniz. Bakiyelerine göre satın alabildiğiniz kartlarda, tek seferlik ödemelerinizde ne kadar kart limitine sahip olmanız gerektiğini seçmeniz yeterlidir. Alışveriş ve oyun sitelerinde ödeme yapmak konusunda size maksimum güvenlik önlemleri sağlayacaklardır. Kartı yetkili satıcılardan alırsanız, sanal kart dolandırıcılığından da kaçınmış olursunuz.

Yüzlerce İnternet Sitesinde Ödeme Yapabilme

Sanal kartların güvenli ödeme seçeneklerini barındırmaları sayesinde, artık birçok alışveriş ve oyun sitesinde bu kartların kullanıldığı görülmeye başlanmıştır. Özellikle Paykwik birçok kişi tarafından bilinmektedir ve bunun bilincinde olan internet siteleri, ödeme yöntemlerinde mutlaka Paykwik seçeneğine yer vermeye başlamışlardır. Paykwik kart satın alarak yüzlerce internet sitesinde online ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı gibi güvenliğinizi riske atan online ödemelerden de Paykwik ile kaçınmış olursunuz.

Hiçbir Kişisel Bilgi İçermez

Paykwik kartların kullanımında güvenliğin ön plana çıktığı görülüyor. Kartlara bu kadar yüksek güvenlik sağlayan ise, hiçbir kişisel bilgi içermemeleridir. Paykwik kartı satın aldığınız zaman, yalnızca kart numarasını satın almış olursunuz ve size dair herhangi bir bilgiye kartta yer verilmez. Bu durum da kullanıcıların internette rahatça ve bilgi hırsızlığı riskine girmeden ödeme yapmalarını sağlamaktadır. Kredi kartınızı veya banka kartınızı kullandığınız zaman, muhakkak güvenlik riskleriyle karşılaşırsınız. Ancak Paykwik kart size dair hiçbir bilgi içermediği için, güvenlik sorunları ile yüz yüze gelmemiş olursunuz. Kartı güvenilir bir satış noktasından satın almak, en iyi ve en güvenilir online ödeme avantajını size sağlayacaktır.

Paykwik ile Ödeme Yapmak

Paykwik kartının online sistemlerde kullanımı bir hayli kolaydır. Kartın bir son kullanma tarihi ve 16 haneli bir kart numarası bulunmaktadır. Oyun ve alışveriş sitelerinde sizden istenecek genel bilgiler de bunlardır ve Paykwik kart ile ödeme yaparken başka bir kişisel bilgi girişi yapmak zorunda kalmazsınız. Sizden istenen karta dair bilgileri yazın ve ödemenizin onaylanması için işlemi tamamlayın. Kartı satın aldığınız bakiye dahilinde içerisinde ödeme yapmaya yeterli bakiyeniz bulunuyorsa, işleminiz 10-15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde onaylanacaktır.