Paykwik Avantajları

İnternetten alışveriş yapmak artık günümüzde çok önemli bir yere sahiptir. İnternet kullanıcıları, online alışveriş sitelerinden alışveriş yapma imkanı buldukları için hiç yorulmadan alışveriş yapmanın keyfine varırlar. İnternetten alışveriş imkanı yaygın hale geldikçe, internetten ödeme alternatifleri de gelişmiştir. Ön ödemeli kart sistemleri bu alternatiflerdendir. Paykwik sanal kart ön ödemeli kart sistemlerinden biridir. Paykwik günümüzde hızla yayılmıştır, bunun nedeni çok hızlı, güvenli ve basit bir uygulama olmasıdır. Yaklaşık 9000’e yakın Türkiye ve yabancı platformlarda ödeme sistemi olarak Paykwik kullanılmaktadır.

Paykwik sanal kart, evrensel bir ödeme sitemi olduğu için dünyanın bir çok yerinde online alışveriş imkanı sağlamaktadır. İlk çıktığı günden itibaren müşterilerin istek, öneri ve beklentileri çerçevesinde kendini yenileyip geliştirmiştir.

Paykwik Kart Kullanımı

Online alışverişi daha güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilmek için Paykwik sanal kartı kullanabilirsiniz. Paykwik sanal kart aldığınız zaman size 16 haneli bir kod verilecektir. Paykwik sanal kartın son kullanma tarihi dolana kadar bu 16 haneli dijital kartı güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. İnternetten alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Paykwik Sanal Kart Kullanım Faydaları

Paykwik sanal kartı kullananların aynı zamanda birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlardan bir kaçını sıralayacak olursak;

Hızlı; Paykwik sanal kartı aldıktan sonra size verilen 16 haneli kodu kullanarak, güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Tüm alışverişlerinizi çok hızlı bir şekilde yaparak, ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenli; Paykwik sanal kartın limiti kadar alışveriş yapabiliyorsunuz. Bu sebeple harcamalarınızı kontrol edebiliyorsunuz. Paykwik sanal karta ilk önce para yükler daha sonra harcama yapabilirsiniz. Kart içerisindeki para bittiği an kartınız otomatik olarak iptal edilir. Bilinçli alışveriş yapmak isteyenler için Paykwik sanal kart diğer kredi kartlarına göre daha bilinçli alışveriş yapmanızı sağlar. Kişisel bilgilerini hiç bir yer ile paylaşmak istemeyen kullanıcılar için ideal sanal bir karttır.

Basit; alışverişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yapma imkanınız vardır.

Paykwik Sanal Kart Ücreti

Paykwik sanal kartı alırken hiç bir ücret ödemenize gerek yoktur. Ödeme yapacağınız ücret, karta yükleyeceğiniz ücrettir. Herhangi bir kart ücreti veya komisyon ücreti ödemeden Paykwik sanal karta sahip olup, alışveriş yapabilirsiniz.

Paykwik Sanal Kart ile Anında Ödeme Yapma

Paykwik sanal kart ile internetten alışveriş yaparken, ödeme bilgileri girildikten sonra kısa bir zaman içerisinde ödemeniz onaylanır. Ödemenin onaylanması için saatlerce beklemenize gerek yoktur. Alışverişinizin onaylanması saniyeler sürer.