Paykwik Bozumu

İnternetten alışverişin bu kadar yaygın hale gelmesiyle birlikte, sanal cüzdanların bu kadar yaygın hale gelmesi de önlenemez olmuştur. Çağa ayak uydurarak, internetten kolay ve rahat alışverişi deneyenler için, artık sanal cüzdanlar artık daha avantajlı hale gelmiş durumdadır. Paykwik Bozumu

Paykwik da bu alışverişlerin en güvenilir sanal kartlarından biri olarak kullanılmaktadır. İnternetten alışveriş yapmaktan korkan kişiler yeni ödeme yöntemlerini denerken, Paykwik bu kartlardan en çok kullanılanlardan biridir. Özellikle bahis ve oyun oynayanların her zaman para yatırması söz konusu olduğu için, Paykwik bu anlamda hem hızlı hem de pratik bir ödeme yöntemidir. Paykwik hakkında bilgi sahibi olmayanlar için bile oldukça kolay ve hızlı satın alma işlemleri yapılabilmektedir. Kredi kartından alışverişin insanlar üzerinde güven oluşturmaması ve ödeme esnasında kredi kartındaki tüm paranın boşaltılabilme sorunu nedeniyle Paykwik , oldukça sorunsuz ve güvenilir çalışmaktadır. Kullanıcı bilgilerinin tamamen gizliliği üzerinden çalışma prensibi yürütüldüğü için, kart bilgilerinin üçüncü kişilerin eline geçmesi de böylelikle mümkün olmamaktadır. Kart sahipleri istedikleri kadar para yükleyebildiklerinden, alışveriş esnasında sorun yaşama gibi bir durum söz konusu olmaz.

İnternetten sık alışveriş yapan, oyun sitelerinde çokça vakit geçirip, çevrimiçi satın alımlar konusunda hızlı işlemler yapmak isteyenler için Paykwik , ilk tercih edilen sanal kartlardandır. Ayrıca online sayfalardan fatura ödemek bu kartla dünyanın her yerinde mümkün hale gelmiştir. Kullanım şekli kredi kartlarına benzeyebilir ancak çok farklı olduğu söylenebilir. Kredi kartındaki ay sonunda ödeme mantığı, Paykwik için söz konusu değildir. Bunun nedeni ön ödemeli olmasıdır. Aidat ücreti yoktur. Seçilen bakiyenin haricinde herhangi bir ödeme yapılmaz. Satın alımlarda herhangi bir faiz uygulama durumu da olmaz. Bütçenize uyan limiti belirlediğinizde, o seçeneği seçerek ödemesini gerçekleştirdiğinizde, gelecek 16 hanelik şifreyle, hızlı ve güvenilir alışverişlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Tek kullanımlık bir karttır ancak bu bir seferde harcama yapılacağı anlamına gelmemektedir. İstenirse, bir seferde, tek bir alışverişte, istenirse farklı alışveriş sitelerinde kullanılma imkanı vardır. 1 yıl içerisinde, Paykwik sisteminin geçerli olduğu her yerde kullanabilmek mümkündür. Paykwik kartın fiyatları, güncel kur üzerinde belirlenir ve satışa sunulur. Günümüzde teknolojinin bu kadar gelişmesiyle birlikte, sanal dolandırıcılık sitelerine takılmamak adına, resmi internet sitelerinden kart satın alınmalıdır.