Paykwik Kart Satışı

Paykwik kart, online olarak kullanılan fiziki olmayan bir karttır. Günümüzde en çok tercih edilen alışveriş tarzı internet üzerinden yapılan alışverişler olduğu için insanlar alışveriş yaparken kredi kartı numarasını ve kişisel bilgilerini girmekten endişelendikleri için Paykwik bu durumdan sizi kurtaracaktır. Paykwik 5 yıllık tecrübesine dayanaraktan size güvenli bir şekilde hizmet sunmaktadır. Paykwik Kart Satışı

Cashixir, Paykwik gibi firmalar %100 güvenli şekilde size hizmet vererek sizi memnun edecektir. Paykwik ’in en büyük avantajı ise belirli bir bakiyesi olduğundan size fazla harcama yaptırmamasıdır. Bu kartı nasıl temin edeceğinizi merak ederseniz de Paykwik kart sadece kendi sitesinden satış yapmaktadır. Diğer resmi olmayan sitelerden aldığınız sürece kandırılma durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden Paykwik’i sadece kendi sitesinden almanız mümkündür. Günümüz dönemlerinde internet üzerinden yapılan alışverişler sırasında kart numaranızı ve kişisel bilgilerinizin kopyalanma olasılığı büyük olduğundan dolayı internetten alışveriş yapmayarak birçok indirimden mahrum kalmaktasınızdır. Bunun yanı sıra diğer bir problem ise kartınızı kaybettiğiniz zaman kartınız üzerinden alışveriş yapılması veya para çekilmesi gibi durumlarda hemen kartınızı kaybettiğinizi fark etmezseniz bu gibi kötü durumlara maruz kalabilirsiniz. Fakat paykwik fiziki bir kart olmadığı için kaybet olasılığınız olmadığından size bu tür bir avantajı da sağlamaktadır.

Dezavantaj olarak baktığınız zaman da paykwik kart satın aldıktan sonra içine aldığınız bakiye miktarı döviz kuru tarafından satın aldığınız için Türk lirasından çeviri yapıldığında zarar edebilirsiniz. Paykwik merak ettiklerini ve kartı satın aldıktan sonra aklınızda kalan sorularını cevaplandırmak için 7/24 olarak canlı destekle sorularınızı yanıtlamaktadır. En çok kullanılan bankacılık sistemi olan kredi kartları insanlara fazla harcama yaptırma, paraları olmasa bile taksitlendirme tarzı seçenekleriyle bankaya para kazandırma gibi kendilerine olan avantajları ve insanlara olan dezavantajlarıyla fark ettirmeden kişilere çok fazla harcama yaptırmaya ve bu yaptırımlarla insanların doyumsuzluk noktasına geldiklerini görmekteyiz.

Bunun yanı sıra birçok banka da faiz denilen kendilerine pay biçme oranlarıyla dudak uçuklatsa da insanların gözü karardığı için çok fazla harcama ve gereksiz yere yatırım yaparak evlerine haciz gelmesi ve hapis cezasına kadar kötü durumlarla karşı karşıya kaldıklarından Paykwik de kartın da belirli bakiye sistemiyle insanlara fazla harcama yapmamalarıyla yardımcı olmaktadır.

Paykwik Alt Limiti